26 бер. 2024

Вихованці гуртка "Пензлик і К" (ЦДЮТ 7 керівник Добровольська З .В.) прийняли участь у Всеукраїнському багато жанровому патріотичному конкурсі мистецтв "Нащадки Кобзаря"

20 бер. 2024

Вихованці гуртка "Пензлик і К" (ЦДЮТ 7 керівник Добровольська З .В.) провели онлайн виставку "Весна з надією у серці!"

Онлайн виставка "Весна з надією у серці!"
18 бер. 2024

Міжнародні змагання зі спортивних танців

15 бер. 2024

Працiвники КЗ "ЦДЮТ № 7"  провели святкову программу "Весела Масляна"  для дітей ліцею № 53 та № 34