Вихованці гуртка "Пензлик і К" (ЦДЮТ 7 керівник Добровольська З .В.) прийняли участь у Всеукраїнському багато жанровому патріотичному конкурсі мистецтв "Нащадки Кобзаря"

Шановна освітянська спільното Харкова!

Я пишаюся кожним з вас і кожному з вас дякую! Бо ви продовжували навчати наших дітей зі сховищ. Ви проявили себе у волонтерстві та разом з нами готувалися до відкриття шкіл і прийому дітей у шкільних укриттях. Ви допомогли в організації метрошколи. І незабаром у місті відкриється ще одна безпечна локація для навчання дітей.

Харків є найінтелектуальнішим містом в Україні саме завдяки вам. Продовжуйте в тому ж дусі! Будьте натхненними, зацікавленими, і тоді все обовʼязково вдасться! Не уявляю міста без вашої підтримки і натхнення!

Освіта — це один із напрямків, на який ми не скорочували і не будемо скорочувати видатків. Зі святом!

Ми створюємо розвивальний освітній простір – Країну „Позашкілля”, де кожна дитина неповторна і талановита. Діючі гуртки спрямовують роботу на розвиток творчих здібностей, нахилів, талантів кожної дитини, підготовку до свідомого вибору місця у житті.

26 бер. 2024
20 бер. 2024
Вихованці гуртка "Пензлик і К" (ЦДЮТ 7 керівник Добровольська З .В.) провели онлайн виставку "Весна з надією у серці!"
Онлайн виставка "Весна з надією у серці!"
18 бер. 2024
Міжнародні змагання зі спортивних танців