З нагоди масляної неділі зразковим театральним колективом "Візаві" КЗ "ЦДЮТ№7"було проведено розважальні заходи

26 лют. 2023

З нагоди масляної неділі в школах району та пунктах видачі їжі 21.02.2023 колективами Центру дитячої та юнацької творчості №7 було проведено розважальні заходи, в яких взяли участь вихованці Зразкового театрального колективу "Візаві" (кер. Рагра Лілія Іванівна). Веселі номери та ігри, що проводила культорганізатор Центру Фаніна Наталья Миколаївна дуже порадували дітлахів та наповнили їх святковим настроєм.