11 лютого 2016 року у приміщенні Харківської гімназії №34 відбулося свято-вшанування лауреатів та переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016».На святі були присутні почесні гості: народний депутат України Денисенко Анатолій Петрович, заступник голови адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради, Депутат обласної ради Мошняков Євген Миколайович, Депутат Харківської обласної ради Моцак Олексій Ігорович, Депутат Харківської міської ради Шевченко Тетяна Миколаївна.Гості привітали лауреатів конкурсу: Серобян Аіду Володимирівну (ХГ №34); Кравченко Тетяну Сергіївну (ХЗОШ №53); Апончук Тетяну Вікторівну (ХГ №34); Кулік Аліну Валеріївну (ХЗОШ №41); Походенко Юлію Юріївну (ХГ №12); Букреєва Анатолія Всеволодовича (ХЗОШ №10) та абсолютних переможців конкурсу: Ашортіа Євгена Демуровича – в номінації «Історія» (ХЗОШ №120); Підпалу Лідію Федорівну – в номінації «Математика» (ХГ №12); Колісника В’ячеслава Олександровича – в номінації «Англійська мова» (ХЗОШ №10); Вербельчука Григорія Степановича – в номінації «Захист Вітчизни» (ХЗОШ №35) і вручили їм цінні подарунки.
Створено 12.02.16
Альбом школи