Проводи зими!

12 березня 2016 року генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина Вольфганг Мессінгер відвідав масничне містечко на пл. Свободи. Вольфганга Мессінгер пригощали млинцями, чаєм, подарували безліч сувенірів і дали можливість взяти участь в конкурсах. Особливу програму підготували в нашому районі, який цього року представляв рідну країну консула - Німеччину. Гостей зустріли працівники та вихованці ЦДЮТ № 7.13 березня 2016 року на площі Свободи відсвяткували Останній день Масляної. На головній сцені виступили працівники та вихованці ЦДЮТ № 7.
Створено 17.03.16
Альбом школи