РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВОЄННОЇ ПІСНІ ПІД ГАСЛОМ "НІКОЛИ ЗНОВУ"

4 травня 2016 року в БК "Червонозаводський" відбувся IV районний фестиваль воєнної пісні під гаслом "Ніколи знову", на якому були присутні ветерани другої сітової війни, працівники тилу, діти війни. У фестивалі взяли участь вихованці ЦДЮТ № 7. Привітати ветеранів війни прийшли: голова Адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Головчанська Г.О., заступник голови Адміністрації району, депутат Харківської обласної ради Мошняков Є.М., депутат Харківської обласної ради Мацак О.І, депутати Харківської міської ради Андрєєва С.Ю. і Шевченко Т.М.
Створено 05.05.16
Альбом школи