МОЛОДЬ ЗА БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

«Як цього уникнути?» — автори Віталій Вербівський, Михайло Савенок, Нікіта Погорілий, Школа І-ІІІ ступенів № 70 Шевченківського р-ну м. Києва, здобула І місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Безпечна країна», 2022 р.

Висновок Нацради України з питань телебачення і радіомовлення

«Будь обережним!», Юлія Бошель, 14 років, учениця НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» с.Тур Ратнівського району Волинської області, І місце у конкурсі «Безпечна країна» 2020 р.

«Одягни шолом – подбай про життя», Лазукіна Уляна, вихованка гуртка «Велосипедний туризм» Комунального позашкільного навчального закладу «Центр Туризму Краєзнавства та Екскурсій Учнівської Молоді «Мандрівник» Криворізької міської ради, спецприз конкурсу «Безпечна країна» 2021 р.