5 січ. 2023

Вихованці театрального колективу "Візаві" КЗ ЦДЮТ №7 організували свято з нагоди Нового року!

26 груд. 2022

Вихованці вокальної студіії "Едельвейс" КЗ ЦДЮТ №7 привітали зі святом своїх друзів!

20 груд. 2022

Вітаємо гурток "Фортепіано" ЦДЮТ№7 з перемогою у фестиваль-конкурсі мистецвтв "Перлина України"

Вітаємо гурток "Фортепіано" ЦДЮТ№7 з перемогою у фестиваль-конкурсі мистецтв"Перлина України"
5 груд. 2022

Вітаємо вокальний гурток "Едельвейс" КЗ ЦДЮТ№7 з перемогою у Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв "UKR WEST ART FEST"

2 груд. 2022

Вітаємо з перемогою народний хореографічний колектив "Торнадо" КЗ "ЦДЮТ№7" у Всеукраїнському фестивалі "The challenje championship"!

28 лист. 2022

У ці вихідні МГО МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС"СВІТ" та Зразковий театральний колектив "Візаві" Центру дитячої та юнацької творчості №7 подарували діткам Харкова неймовірне свято!!!

28 лист. 2022

І знову нас порадували вихованці Зразкового театрального колективу "Візаві" Центру дитячої та юнацької творчості №7 вони зняли кліп в підтримку України.

23 лист. 2022

Вітаємо зразковий театральний колектив "Візаві" КЗ "ЦДЮТ№7" з участю у проведенні свята "Світ"

9 лист. 2022

Вітаємо зразковий театральний колектив "Візаві" КЗ "ЦДЮТ№7" з перемогою у Міжнародному двотуровому багатожанровому конкурсі мистецтв " Tarta of stars"