14 черв. 2023

Театральний гурток "Мельпомена" КЗ"ЦДЮТ№7" провів відкрите заняття у цікавій формі

14 черв. 2023

Вітаємо з перемогою народний хореографічний колектив "Торнадо" КЗ "ЦДЮТ№7" у Всеукраїнському фестиваль-конкурсі "Квіти Зимерли"

12 черв. 2023

Після підриву російськими окупантами Каховської ГЕС, на допомогу жителям Херсонської області прийшло багато небайдужих, у тому числі й КЗ "ЦДЮТ№7" міста Харкова

7 черв. 2023

Вітаємо з перемогою народний хореографічний колектив "Торнадо" КЗ "ЦДЮТ№7" у міжнародному фестиваль - конкурсі "Таланти України"

7 черв. 2023

Вітаємо з перемогою народний хореографічний колектив "Торнадо" КЗ "ЦДЮТ№7" у Всеукраїнському фестиваль-конкурсі хореографічного мистецтва "Толока"

2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року.

2 черв. 2023

В день захисту дітей, Зразковий театральний колектив "Візаві" КЗ "ЦДЮТ №7" привітав діток з особливими потребами зі святом!

1 черв. 2023

До Міжнародного дня захисту дітей Зразковий театральний колектив "Візаві" кер. Рагра Л.І. та культорганізатор Фаніна Н.М. КЗ "ЦДЮТ №7" привітали діток ТПО. Малеча весело грала разом з батьками.

1 черв. 2023

31 травня вихованці КЗ "ЦДЮТ №7" привітали діток Основ'янського району зі святом. Побажали веселих канікул.

1 черв. 2023

30 травня Зразковий театральний колектив "Візаві" КЗ "ЦДЮТ№7" керівник Рагра Л.І. показали казку для діток ЗОШ №53