5 груд. 2023

ГЕПАТИТ А: ЯК ПЕРЕДАЄТЬСЯ, СИМПТОМИ ТА ПРОФІЛАКТИКА

Все, що треба знати про гепатит А
22 лист. 2023

Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем гідності та свободи.

8 лист. 2023

Вітаємо зразковий театральний колектив "Візаві" КЗ "ЦДЮТ№7" з перемогою у Міжнародному двотуровому фестивалі мистецтв "AVANGARD-Show"

30 жовт. 2023

Вітаємо з перемогою народний хореографічний колектив "Торнадо" КЗ "ЦДЮТ№7" у відбірковому турі на Чемпіонат України "ART DANCE"

18 жовт. 2023

15 жовтня діти вокального гуртка КЗ"ЦДЮТ№7" "Едельвейс" були учасниками благодійного концерту для дітей та їх батьків.

9 жовт. 2023

Вітаємо зразковий театральний колектив "Візаві" КЗ "ЦДЮТ№7" з перемогою у міжнародному фестивалі-конкурсі "ІТАЛІЙСЬКА ОСІНЬ"

2 жовт. 2023

Вітаємо керівника Зразкового театрального колективу "Візаві" КЗ"ЦДЮТ№7" Рагру Л.І. з отриманням Подяки Харківської міської ради