1 черв. 2023

28 травня Зразковий театральний колектив "Візаві" КЗ "ЦДЮТ№7" у рамках проекту "Діти Дітям" показали виставу "Сонячна коза" для дітей Харкова

12 трав. 2023

Чергова благодійна допомога для українських захисників. Освітянами Основ'янського району було придбано квадрокоптер для 93 бригади "Холодний яр"

3 трав. 2023

Про увічнення перемоги над нацизмом

Увічнення перемоги над нацизмом
3 трав. 2023

Вітаємо вокальний гурток "Едельвейс" КЗ ЦДЮТ№7 з перемогою у міжнародному конкурсі талантів "Диво"

3 трав. 2023

Вітаємо театральний гурток "Мельпомена" КЗ"ЦДЮТ№7" з перемогою у ІХ Відкритому всеукраїнському дистанційному конкурсі читців художнього слова "Білі конвалії"

24 квіт. 2023

Вітаємо з перемогою народний хореографічний колектив "Торнадо" КЗ "ЦДЮТ№7" у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі Dance music fest " нові легенди"

21 квіт. 2023

Вітаємо ізо-студію "Мульт-арт" КЗ"ЦДЮТ№7" та його керівника Повидиш О.Ю. з дипломом за участь у благодійному фонді "ЩАСЛИВА ДИТИНА - КВІТУЧА УКРАЇНА"

31 бер. 2023

Вітаємо вокальний гурток "Едельвейс" КЗ ЦДЮТ№7 з перемогою у ІІ Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Українська весна"

14 бер. 2023

З метою підтримки евакуйованих та постраждалих від війни українських дітей волонтерською групою започатковано благодійний творчий проект "Повернемо дитинство в Україну"

13 бер. 2023

Вітаємо ізо-колектив "Мульт-арт" КЗ"ЦДЮТ№7" та його керівника Повидиш О.Ю. з перемогоу у Міжнародному конкурсі дитячой творчості "Talent time"