27 груд. 2023

Відбувся Новорічний захід у колективі сучасного танцю «Beneton» КЗ "ЦДЮТ№7" керівник Колісник Г.Є.

26 груд. 2023

Вітаємо зразковий театральний колектив "Візаві" КЗ "ЦДЮТ№7" з перемогою у ХІ Міжнародному фестивалі «Балтійські зорі»

25 груд. 2023

Вітаємо з перемогою народний хореографічний колектив "Торнадо" КЗ "ЦДЮТ№7" у ХІ Міжнародному фестивалі "Балтійські зорі".

25 груд. 2023

17 грудня вокальний гурток "Едельвейс" КЗ "ЦДЮТ№7" керівник Поклонська Г.М. провів концерт для переселенців з Куп'янська

25 груд. 2023

22 грудня вокальний гурток "Едельвейс" КЗ "ЦДЮТ№7" керівник Поклонська Г.М. провів концерт для людей з особливими потребами

22 груд. 2023

20.12.2023 КЗ "ЦДЮТ№7" був проведений Новорічний конкурс ігрової програми для малечі Основ'янського району.

15 груд. 2023

14.12.2023 Відбулася виставка малюнків гуртка "Пензлик і К" гуртківці КЗ"ЦДЮТ№7" були натхненні зимою та вирішили порадувати всих дітлахів своїми малюнками!

8 груд. 2023

7 грудня в бомбосховищі Харківського ліцею №53 для учнів ліцею №34 та №53 Основ'янського району до дня Миколая для діток було проведено свято. Колектив "ЦДЮТ№7" "Візаві"показали цікаву виставу.

8 груд. 2023

6 грудня по-родинному тепло і сердечно відзначили День Святого Миколая у місці компактного проживання сімей вимушених переселенців. Культорганізатори КЗ"ЦДЮТ №7" провели для діток новорічні конкурси.

8 груд. 2023

6.12.2023 року в бомбосховищі Харківського ліцею №10 для учнів шкіл Основ'янського району відбулося свято до Дня Святого Миколая.